VDU darbuotojai kviečiami pasinaudoti „Language HUB“ iniciatyva

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), siekdamas kurti palankias sąlygas bendruomenei telktis ir užsienio kalbos įgūdžiams tobulinti, kviečia darbuotojus ne tik į nemokamus kalbų kursus, bet ir tęsia neformalių pokalbių iniciatyvą anglų kalba „Language HUB“.

2023 m. startavusi iniciatyva „Language HUB“, dalyviams suteikė daugiau galimybių pažinti vieni kitus, kurti mikro-bendruomenes ir taip įsilieti į plačią VDU bendruomenę.

VDU Užsienio kalbų instituto dėstytoja Žieda Tamašauskaitė pastebi, kad reguliarus užsiėmimų lankymas padeda ne tik tobulinti užsienio kalbų, bet ir socialines bei tarpkultūrines kompetencijas.

Iniciatyva grindžiama teorijos ir praktikos vientisumu, orientuojantis į:

• užsienio kalbų žodyno išplėtimą ir įvirtinimą;
  • gramatikos struktūrų taisyklingą naudojimą;
  • užsienio kalbos garsų tarimo įgūdžių lavinimą;
  • faktų ir informacijos perdavimą ir sklandų nuomonės reiškimą užsienio kalba.
Kassavaitiniai neformalūs pokalbiai anglų kalba „Language HUB“ vyks nuo 2024 m. rugsėjo 24 d. iki 2025 m. sausio 15 d. , kiekvieną antradienį 16:30-18:00 val. Donelaičio g. 52 – 301.
Užsiregistruoti iki rugsėjo 20 d. Registracijos forma.
Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *