VDU bendruomenę kviečiame į atvirą pažintinę beisbolo treniruotę

Svajojate išbandyti beisbolą, tačiau niekaip nerandate progos to padaryti? Siūlome pasinaudoti puikiu VDU Sporto centro ir Kauno beisbolo klubo „Lituanica“ pasiūlymu!

Visą VDU bendruomenę – studentus, darbuotojus ir absolventus – kviečiame į atvirą pažintinę beisbolo treniruotę su Kauno apskrities beisbolo klubo „Lituanica“ treneriais beisbolo aikštyne VDU Prezidento Valdo Adamkaus Sporto centre (Studentų g. 9A, Akademija, 53361 Kauno r.).

Atviros pažintinės beisbolo treniruotės vyks dvi dienas – rugsėjo 23 d. ir 25 d. – tad galite išsirinkti sau patogesnę dieną. Treniruočių pradžia – 17.00 val.

Būtina registracija

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *