Absolventų platforma „VDU alumni ID“

ALUMNI ID – tai alumnams skirta interaktyvi platforma, skirta išlaikyti ir stiprinti tarpusavio ryšius su universiteto absolventais*. Interaktyvi erdvė suteiks galimybę absolventams rasti aktualias universiteto ir alumnams skirtas naujienas bei pasinaudoti universiteto teikiamomis paslaugomis ir skiriamomis naudomis. Universitetas siekia, kad ši vieta taptų erdve, kuri leistų drąsiai keistis idėjomis, pasiūlymais tiek tarp universiteto ir absolventų, tiek tarp pačių alumnų bendruomenės.

Platformoje absolventai gali sužinoti informaciją apie vėliavnešio misiją ir kaip tapti vėliavnešiu, absolventų istorijas, kurios įkvepia siekti naujų tikslų bei įvairias partnerystes, siūlomas universiteto alumnų. Naujienas susijusias tiek su Universiteto, tiek su absolventų veiklomis ir norint įsitraukti į bendruomenę – galima užsiprenumeruoti naujienlaiškį.

Kasmet įvairių pakopų studijas universitete baigia daugiau nei 2000 absolventų. Siekdama sukurti tokią platformą, universiteto bendruomenė skaitmenizavo alumnus, kurie yra saugomi universiteto archyvuose. Interaktyvi absolventų erdvė nuolat tobulės, atsiras funkcijų, kurios palengvins naudojimąsi platforma, o alumnai galės išreikšti savo nuomonę ir atsiliepimus, į kuriuos VDU atsižvelgs ateityje.

*VDU absolventas – asmuo, sėkmingai baigęs studijas ir gavęs įgytą aukštąjį išsilavinimą Vytauto Didžiojo universitete (taip pat ir LEU, ŽŪA/ASU) liudijantį diplomą.

• Absolventų koordinatorė Eimantė Korytė
  • Telefonas (8-37) 327 983 (vidaus 4603)
  • Mob. telefonas +370 646 70019 (tik darbo valandomis)
  • El. paštas eimante.koryte@vdu.lt