Kviečiame dalyvauti VDU absolventų piknike ir ekskursijoje

Birželio 10 dieną, šeštadienį, 13:45 val. kviečiame visus VDU (taip pat LEU ir LŽŪU/ASU) absolventus ir kitus Universiteto bendruomenės narius į pikniką ir ekskursiją „Kauno tarpukario studentų keliais“. Susitikimo metu turėsite progą susipažinti, pabendrauti su kitais universiteto alumnais, prasmingai ir smagiai praleisti laiką bei pasivaikščioti keliais, kuriais į mokslą keliaudavo Kauno tarpukario studentai!

RENGINIO PLANAS:

13:45-14:00 – susitinkame Studentų skvere, šalia Centrinių VDU rūmų (S. Daukanto g. 28, Kaunas), kur jūsų lauks Universiteto atstovai, nešini VDU vėliava. Kiekvienas atvykęs gaus renginio dalyvio juostelę, kurią užsirišęs ant rankos bus pastebimas bendražygių ir turės galimybę ją išsaugoti kaip prisiminimą iš susitikimo.

14:00-16:00 – nuo Studentų skvero kartu su gide Diana pradėsime ekskursiją „Kauno tarpukario studentų keliais“, kurios metu galėsite „pasimatuoti“ tarpukario studento batus ir susipažinti su aukštojo mokslo raidą žyminčiais pastatais, simboliais, pėdsakais ir istorijomis.

16:00 – pasibaigus ekskursijai, visi kartu pajudėsime link Nemuno salos ir pikniko vietos. Ten vaišinsimės atsineštais užkandžiais, bendrausime, žaisime žaidimus, dalinsimės prisiminimais.

Į šią smagią šeštadienio popietę pasiimkite savo šeimos narius ir augintinius, pasikvieskite studijų laikų draugus, taip pat nepamirškite užtiesalo bei užkandžių ir vandens. O svarbiausia pasipuoškite gera nuotaika ir būkite pasiruošę dalintis studijų prisiminimais, o ekskursijos metu – aplankyti galbūt seniai nelankytas, bet giliai širdyje pažįstamas vietas ir sužinoti, kur ir kaip buvo dedami pamatai šiandienos Lietuvai ir aukštajam mokslui.

Pažadame Jums nuostabias emocijas ir tegul šis susitikimas primins Jūsų gyvenimo kelionę – nuo studijų pradžios iki dabar. Tad iki pasimatymo!

Jeigu planuojate dalyvauti renginyje, kviečiame užsiregistruoti čia.

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *