Doktorantams – T4EU kursas „Matlab“ ir duomenų analizė“

Europos universitetų aljansas „Transform4Europe“ ir Saro krašto universitetas kviečia doktorantus registruotis į nuotoliniu būdu vykdomą kursą „Matlab“ ir duomenų analizė“ (anglų k.), kuris vyks „Microsoft Teams“ platformoje spalio 1, 2, 8 ir 10 dienomis 15–19 val. Lietuvos laiku. Dalyvių registracija vyksta internetu iki rugpjūčio 25 d.

Šio kurso dalyviams bus suteikti programavimo pagrindai, konkrečiai – kaip naudoti „Matlab“ universaliai duomenų analizei. Tai pradedantiesiems skirtas kursas, kurio tikslas – išmokyti dalyvius naudoti „Matlab“ duomenų analizės, statistinio vertinimo ir rezultatų pristatymo tikslams.

Studentams bus suteiktos paskyros Saro krašto universiteto IT centre „HIZ“, kurios leis pilnai išnaudoti videokonferencijų programinę įrangą „Microsoft Teams“. Studentams, neturintiems prieigos prie „Matlab“ licenzijos, bus suteiktas Saro krašto universiteto el. pašto adresas, kuris leis naudoti šio universiteto licenziją. Tolesnės registracijos Saro krašto universitete ir jokių mokesčių mokėti nereikia. Atkreipiame dėmesį, kad registruojantis reikia nurodyti savo universiteto suteiktą el. pašto adresą.

Kursas yra nemokamas, jame dalyvauti gali iki 10 studentų.

Dalyvių registracija

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *