Absolventų klubas kviečia dalyvauti Absolventų dienos susitikime

Absolventų dienos proga, lapkričio 10 d., Absolventų klubas kviečia susitikti. Renginys vyks 18–20 val. K. Donelaičio g. 52, VDU studijų informacijos centro erdvėje I aukšte.

ARTES LIBERALES POKALBIAI VDU ALUMNŲ BENDRUOMENEI“

Pagrindinė tema: KASDIENYBĖS LYDERYSTĖ TAIKOJE IR KARE

Diskusijų ir susitikimų erdvės.

• I erdvė: Pagrindinės diskusijos „Kasdienybės lyderystė taikoje ir kare“ pašnekovų ir dalyvių apskritas stalas. Svečiai: VDU istorijos ir politologijos bakalauras, politikos mokslų ir komunikacijos magistras Andrius Kupčinskas. VDU IF docentas, VDU absolventas,  korporacijos „Neo-Lithuania“ Filisterių sąjungos pirmininkas Bronislovas Balvočius. VDU alumnas, Lietuvos vyrų asociacijos pirmininkas Donatas Nėnius. Kviečiamas VDU rektorius, habil. dr. Juozas Augutis. Dalyvauja VDU Absolventų Klubo valdybos nariai. Svečių bus ir daugiau.
  • II erdvė: AK metraščio fotogalerija, tikslų ir veiklos prezentacijos; kvietimas tapti AK nariu; AK valdybos nariai bendrauja su alumnais.
  • III erdvė: VDU AK partnerių susitikimai ir dalinimasis alumnų veiklos patirtimis. Kviečiami: visi AK klubo nariai, korporacija „Neo-Lithuania“, VDU klubų ir draugijų atstovai, KTU ir LSMU alumnų asociacijos, VDU studentų atstovybė ir kiti.

Renginio metu vyks šios akcijos:

VDU Absolventų Klubo atributikos, įvaizdžio ir idėjų kasmetinio konkurso pristatymas. Visi renginio dalyviai ir nauji AK nariai galės pasirašyti ant „firminių“ AK marškinėlių. Pristatysime AK ekipiruotės projektą, kaip AK nariai, įsigydami AK atributiką, galėtų paremti AK veiklą.

Parengė VDU AK valdyba

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *