Browsing by Author Jauniškis, Vaclovas

In order:
Results/Page
Authors/Record:
Showing results 1 to 20 of 20
DateTitleAuthor(s)Type
1998Apie studentų sveikataKalpokienė, Rita; Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1999EKO ūkis - gelbėjimosi ratas ūkininkui ir gamtai : [pokalbis su Žemės ūkio rūmų konsultantu ekologinio ūkininkavimo klausimais V. DanilčenkoDanilčeko, Vasilijus; Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1998"Kaimas mūsų mielas" : [Apie prof. P. Vasinauską]Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1998Kas nesvarbu studentui ir kam nedėmesingi profesoriai : [Pokalbis su LŽŪU studentais ir žmonemis, dirbančiais jų aptarnavimo srityje]Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1998"Kiek daug sutelpa vienoje knygoje"Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1997Kunigas R.Mikutavičius - LŽŪU koplyčios rektoriusJauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1997"Lietuviu būti - didelė garbė"Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1987Mechanizatoriai ir jų darbo sąlygosKazlauskas, Gvidas; Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1999Miškingumo didinimo būtinumas ir galimybės : [pokalbis su LŽŪU prof. E. RiepšuRiepšas, Edvardas; Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2004Mokslinė konferencija "Žmogus ir gamtos sauga"Jauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1998Monografija apie agrarinių mokslų ištakas ; V. JauniškisJauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1999Nespjauk, nes reikės gertiJauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1998Profesorius, bandęs pasipriešinti dogmatizmui, pseudomokslui, N. ChruščiovuiJauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1998Reikia ugdyti ekologinį mąstymą : [Pokalbis su Švedijos ekolog. žemdirbystės ist. dir. Hans BovinJauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1999SusvetimėjimasJauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1987Šiandieninis artojas. 1.Ne viskas geraiJauniškis, Vaclovas; Kazlauskas, GvidasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1987Šiandieninis artojas. 2.O darbo sąlygos?Jauniškis, Vaclovas; Kazlauskas, GvidasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1987Šiandieninis artojas. 3.Stinga dėmesio, atidumoJauniškis, Vaclovas; Kazlauskas, GvidasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1997Universiteto koplyčios traukaJauniškis, VaclovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1989Результаты социологических исследований условий труда механизаторовJauniškis, Vaclovas; Kašys, VaclovasStraipsnis kituose recenzuojamuose leidiniuose / Article in other peer-reviewed editions (S5)