Browsing by Author Valužis, Kostas

Or, select a letter below to browse by last name
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
In order:
Results/Page
Authors/Record:
Showing results 1 to 20 of 73  next
DateTitleAuthor(s)Type
1998Apie apskaitos organizavimo metodiką darbo ir mokymo proceseValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1998Apskaita ir atskaitomybė: Principai, metodika, korespondencijos, atskaitomybės sudarymasValužis, KostasKnygos dalis / Part of book (Y)
2000Apskaita ir metinė atskaitomybėValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1997Apskaita ir teisėValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1997Apskaita ir teisėValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1998Apskaita ir teisė (II) : Pelno apskaičiavimas bei jo skyrimas investicijoms ir pavaizdavimas atskaitomybėje už 1997 metusValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1999Apskaita ūkininko ūkyjeValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1999Apskaita, kontrolė, bankrotasValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1996Apskaita, mokesčiai, atskaitomybė : konsultacinė metod. priemonė vadovams, finansininkams, akcininkams, verslininkamsValužis, KostasKnygos dalis / Part of book (Y)
1999Apskaitos ir atskaitomybės metodikaValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2006Apskaitos ir ekonominės analizės ypatumai ūkininko ūkyjeValužis, Kostas; Genienė, MildaStraipsnis kitose duomenų bazėse / Article in other databases (S4)
1999Apskaitos ir teisės disciplinų dėstymo derinimas ruošiant apskaitos specialistusValužis, KostasStraipsnis recenzuojamoje Lietuvos tarptautinės konferencijos medžiagoje / Article in peer-reviewed Lithuanian international conference proceedings (P1e)
1999Apskaitos metodika : Apskaita, atskaitomybė, analizėValužis, KostasKnygos dalis / Part of book (Y)
2002Apskaitos metodika ir atskaitomybė biudžetinėse įstaigoseValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2005Apskaitos metodika ir metodologijos sąveikos tyrimaiValužis, Kostas; Genienė, MildaStraipsnis kituose recenzuojamuose leidiniuose / Article in other peer-reviewed editions (S5)
2005Apskaitos politika : verslo apskaitos standartai, apskaita ir mokesčių sistema : monografijaValužis, Kostas; Palubinskienė, StasėMonografija / Monograph (K1a)
2001Apskaitos problemosValužis, KostasMokomoji knyga / Educational book (K2b)
1998Apskaitos problemos viešosiose įstaigoseValužis, KostasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2008Apskaitos reikšmė ir jos įtaka žemės ūkio kooperatyvų veiklos plėtraiValužis, Kostas; Ramanauskas, JuliusStraipsnis kitose duomenų bazėse / Article in other databases (S4)
2000Apskaitos sistema : metinės atskaitomybės sudarymasValužis, KostasMokomoji knyga / Educational book (K2b)