Browsing by Author Stanikūnas, Donatas

Or, select a letter below to browse by last name
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
In order:
Results/Page
Authors/Record:
Showing results 1 to 20 of 61  next
DateTitleAuthor(s)Type
1998Agrarinė politika : modelis vienas, scenarijų daug : [pokalbis su Lietuvos agrarinės ekonomikos inst. dir. D.StanikūnuStanikūnas, DonatasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2010Atsinaujinanti energetika - naujos galimybės kaimuiNavickas, Kęstutis; Stanikūnas, DonatasStraipsnis mokslo-populiarinimo leidinyje / Article in popular science editions (S6)
2000Challenges for the Policy of Lithuanian Agricultural and Rural DevelopmentStanikūnas, DonatasStraipsnis nerecenzuojamoje Lietuvos konferencijos medžiagoje / Article in non-peer-reviewed Lithuanian conference proceedings (P2c)
1997Cukraus pramonė jau slysta iš lietuvių rankų : [Pokalbis su ūkio viceministru D. StanikūnuStanikūnas, DonatasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1997Dar kartą apie cukrųStanikūnas, DonatasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1997Dar kartą apie pieną : [pokalbis su žemės ir miškų ūkio viceministru D.Stanikūnu]Stanikūnas, DonatasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1997Darbų turime daug : [Pokalbis su Žemės ir miškų ūkio viceministru D.StanikūnuStanikūnas, DonatasStraipsnis kituose recenzuojamuose leidiniuose / Article in other peer-reviewed editions (S5)
1989Diplominio projekto ruošimo metodika : Ž. ū. elektrifikacijos ir automatizacijos spec. studentamsDalibogas, Ričardas; Dausynas, Leonas; Kazėnas, Vytautas; Navasaitis, Mindaugas; Navickas, Kęstutis; Stanikūnas, Donatas; Čepelė, JuozasKnygos dalis / Part of book (Y)
1996Elektros variklių statistinių patikimumo duomenų analizės informacinė sistemaNavickas, Kęstutis; Stanikūnas, DonatasStraipsnis kituose recenzuojamuose leidiniuose / Article in other peer-reviewed editions (S5)
1998Gyvenimas kelia daug problemų : [Pokalbis su Lietuvos agrarinės ekonomikos inst. dir. D.StanikūnuStanikūnas, DonatasStraipsnis kituose recenzuojamuose leidiniuose / Article in other peer-reviewed editions (S5)
1998Ieškoma ryšių su kaimynais : [pokalbis su Lietuvos agrarinės ekonomikos inst. dir. D.StanikūnuStanikūnas, DonatasStraipsnis kituose recenzuojamuose leidiniuose / Article in other peer-reviewed editions (S5)
2000Integracijos į ES pasekmės pieno gamintojams : [pokalbis su dir. D. StanikūnuStanikūnas, DonatasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2000Integracijos pasekmės : [pokalbis su dir. D. StanikūnuStanikūnas, DonatasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1999Kaimas - valstybės ir visų mūsų rūpestisKusta, Albinas; Stanikūnas, Donatas; Treinys, MečislovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
1999Kaimas - valstybės ir visų mūsų rūpestisKusta, Albinas; Stanikūnas, Donatas; Treinys, MečislovasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2002Kaimo plėtros politikos problemos ir perspektyvosStanikūnas, DonatasStraipsnis mokslo-populiarinimo leidinyje / Article in popular science editions (S6)
1997Kaune ūkininkai laukiamiStanikūnas, DonatasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2000Kelias nelengvas, bet jis yra : [Pokalbis su dir. D. StanikūnuStanikūnas, DonatasStraipsnis kituose recenzuojamuose leidiniuose / Article in other peer-reviewed editions (S5)
1999Koja kojon su gyvenimu : [Pokalbis su Lietuvos agrarinės ekonomikos inst. dir. D. StanikūnuStanikūnas, DonatasPublicistiniai straipsniai ir kt. / Publicistic articles and oth (S10)
2001Konkurencingas žemės ūkis ir jo reikšmėStanikūnas, DonatasStraipsnis nerecenzuojamoje Lietuvos konferencijos medžiagoje / Article in non-peer-reviewed Lithuanian conference proceedings (P2c)