Kviečiame skirti 1,2 proc. VDU studentams

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia universiteto bendruomenės narius, absolventus bei bendraminčius skirti savo praėjusių kalendorinių metų sumokėtą gyventojų pajamų mokesčių dalį (iki 1,2 proc.) universitete besimokantiems studentams.

Surinktos lėšos bus panaudojamos prisidedant prie universiteto studentų tobulėjimo, skatinimo ir paramos. Gautas lėšas VDU įsipareigoja skirti:

• mokesčio už studijas ar apgyvendinimą bendrabutyje lengvatoms, skiriamoms gerai besimokantiems našlaičiams, studentams su negalia, studentams iš daugiavaikių ar socialiai remtinų šeimų;
  • vienkartinėms socialinėms arba skatinamosioms stipendijoms, kurios atitinkamai skiriamos studentams, kurie neteko vieno iš tėvų, susirgo lėtinėmis ligomis, pradėjo patirti nepriteklių ir pan., taip pat iniciatyviems, aktyviems ir universitetą garsinantiems studentams.

Ką reikia daryti norint skirti 1,2 proc. dalį?

Norint tai padaryti jums reikia nurodyti, kad savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) norite pervesti Vytauto Didžiojo universitetui. Tai galite padaryti iki liepos 1 d.

• Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos;
  • susiraskite prašymo pervesti mokesčio dalį paramos gavėjams formą (FR0512) ir užpildykite nurodydami šiuos duomenis:
    Gavėjo tipas – 2
    Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 111950396
    Mokesčio dalies paskirtis – VDU
    Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2 proc. arba mažiau
    Nurodykite skiriamos mokestinės dalies laikotarpį

Daugiau informacijos apie surinktų lėšų panaudą ir paskirstymą

Dėkojame už bendradarbiavimą ir pasitikėjimą!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *